Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sorento

19 500 ЕУР

Се продава од: Mensur 14 јан. 17:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sorento
Kolata e so servisna historija 155000km i ne e uvozen. 4X4 zadni predni i za volan greaci bi xenon farovi i mng. drugi oprema.
Za povise info: 077625741
So zamena cena 20.500€
Кон почеток