Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sorento

4 100 ЕУР

Се продава од: Vlatko Вчера 10:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.770 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Universal
Марка
Kia
Модел
Sorento
Kolata e vo odlicna sostojba, 2003 godina
Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток