Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sorento 2.5 4x4

7 000 ЕУР

Се продава од: Dimitar 18 апр. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sorento
Во одлична состојба. Може и замена за помало возило со или без ваша доплата.
Dimitar
075200487
Leaflet
Кон почеток