Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS 164000 KM NOV - 11.MT Auto

6 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

BMW X3 2.0D 150 KS FEJSLIFT 4X4 175000 KM- 07.MT Auto 7 800 EUR
FIAT PANDA 1.2 60 KS 157000 KM NOVA - 06.MT Auto 2 900 EUR
OPEL CORSA 1.2 80 KS 110000 KM NOVA - 09.MT Auto 3 300 EUR
CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 161000 KM -07.MT Auto 3 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Soul
KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS NOV BEZ ZABELESKA
- SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT -
- 164000 KM, 2 KLUCEVI
- NAPOMENA: 100 % GARANCIJA ZA KM -

- ALU BANDAZI NOVI GUMI
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- AUX USB PRIKLUCOCI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- USB PORT
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO MASLO KAISI PODVOZJE
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 164000 KM MOZE PROVERKA
- SERVISIRANA KOMPLET VO KIA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR CRDI
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK ZENA
** PREGLEDANA I SERVISIRANA NA 164000 KM
** KOLATA NEMA TOCKA NA NEA

-- UVEZENA OD ITALIJA ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
imame poveke vozila: antara aygo avensis c1 c3 qashqai jeep insignia rav4 bmw 320d a6 320 d 530d 530 d audi a4 1.9 tdi pezo peugeot 307 hdi a170 a 170 a140 a 140 c220 cdi c 220 c200 c 200 golf pasat passat mercedes stilo bravo meriva zafira 207 407 107 fiesta a 180 a 160 mazda 6 3 118 120 alfa 147 159 ibiza leon altea touran turan mondeo bravo zafira captiva focus fokus corsa megane 206 astra vectra insignia e220 e 220 308 207 suzuki toyota mazda
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks 158000km 2007 MT Auto 2 999 EUR
PEUGEOT 207 1.4 90 KS 116000 KM -07 MT Auto 3 900 EUR
OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto 7 800 EUR
Fiat 500 1.2 70ks panorama 155000km 2010 MT Auto 5 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации