Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Soul 1.6 crdi 128ks 158000km nov 2011 MT Auto

6 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks 158000km 2007 MT Auto 2 999 EUR
Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto 4 800 EUR
CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS 98000 KM EU-5 -12.MT Auto 5 200 EUR
CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 150 KS KOZA 4X4 7 SED- 09.MT Auto 6 999 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Soul
KIA SOUL 1.6 CRDI 128 KS NOV BEZ ZABELESKA
- 158000 KM, 2 KLUCEVI
- NAPOMENA: 100 % GARANCIJA ZA KM -

- ALU BANDAZI NOVI GUMI
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- AUX USB PRIKLUCOCI
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- USB PORT
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO MASLO KAISI PODVOZJE
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 158000 KM MOZE PROVERKA
- SERVISIRANA KOMPLET VO KIA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR CRDI
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK ZENA
** PREGLEDANA I SERVISIRANA NA 156000 KM
** KOLATA NEMA TOCKA NA NEA

-- UVEZENA OD ITALIJA ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
_________________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120KS EURO 5 NOVA -11 MT Auto 4 999 EUR
SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE - 07.MT Auto 4 600 EUR
CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 161000 KM -07.MT Auto 3 200 EUR
VW PASSAT 2.0 TDI 140 KS DSG NAVI NOV  2007 MT Auto 5 900 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации