Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Се продава од: Goran Денес 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
Se prodava KIA Sportage 2.0 CRDI, 2007 godina, celosno servisiran, registriran do 04.11.2020 godina, pred deset dena mu e promeneto ulje, filter ulje, filter nafta, filter vozduh, filter polen I Nov akumulator. Golem servis mu e praveno pred 25.000 km.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации