Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Kia Sportage 2.0crdi 140ks 4x4 koza 2007 MT Auto

6 700 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 12 ноем. 19:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата

Toyota Yaris 1.4 D4D 90ks unikat nova 2007 MT Auto 4 400 ЕУР
Peugeot 107 1.0 70ks 148000km facelift 2010 MT Auto 3 700 ЕУР
Mini Cooper One D 1.4d 90ks nov 2007 MT Auto 4 900 ЕУР
VW Golf 1.6tdi 105ks bluemotion 139.000km navi 2012 MT Auto 7 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
kia sportage 2.0 crdi 140 ks 4x4 183000 km
- servisna kniska nova unikat -
- 2 originalni klucevi
- napomena: 100 % garancija za km -
- kupen od kia prestavnistvo milano italy -

- 4 x 4 pogon na 4 trkala
- kozen enterier
- klimatronik(ladi perfektno)
- parking senzori
- 6 brzini manual
- kozen servo volan so podesuvane
- radio cd mp3
- aux, telefon, bluetooth
- 8 zvucnici
- hrom elementi
- 4 el retrovizori
- el na retrovizori
- nasloni za race
- alu bandazi
- halogenki za magla
- kolata ne e farbana ne e udirana prva boja
- moze da se proveri kade sakate vo sekoe vreme
- servisirana kompletno maslo kaisi podvozje
- servisna kniska i fakturi od servisi
- 100 % realni 183000 km moze proverka
- servisirana komplet
- nema menuvani delovi, originalni farovi, stakla, stopovi
** potrosuvacka 5l/100 km
** perfekten motor stegnato podvozje
** eden edinstven sopstvenik
** kolata nema tocka na nea

-- uvezena od italija ....plateno davacki
----- bez zameni ---

076 877 333
facebook ** mt auto **
instagram: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
  Онлајн
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

88 Огласи во продавницата
Renault Clio 1.2 101ks lux koza navi 2011 MT Auto 4 200 ЕУР
Renault Modus 1.2 75ks benzin plin 2010 MT Auto 3 300 ЕУР
Citroen C1 1.0 70ks 5 vrati 88000km nova 2008 MT Auto 3 500 ЕУР
Opel Astra 1.7cdti 110ks 173000km nova 2012 MT Auto 6 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации