Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sportage -11 moze zamena

Се продава од: Renata 28 ноем. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
Kia sportage 2011 1.6ben 99kw 135ks. So 43500klm standardna oprema napraven servis na filtri svekici ulje gurtni proveren freon za klima vo odlicna sostojba dosta socuvan.zadna cena 10300evra
Leaflet
Кон почеток