Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sportage

6 000 ЕУР

Се продава од: Dervis 17 апр. 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Kia
Модел
Sportage
Prodavam Kia sportage . Registrirana ful oprema redoven servis
Leaflet
Кон почеток