Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Се продава од: vasko 01 авг. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
Kolata e vo extra sostojba kupena od KIAmotors Makedonija.
Prv sopstvenik !!!!!
redovno servisirena i odrzavana.
ima zimski i letni gumi.
poveke info na tel:078374675
Кон почеток