Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sportage 2.0 crdi 2007/08 automatik vo extra sostojba

5 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: jusuf 09 апр. 19:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
jusuf

jusuf

15 Огласи во продавницата

Ford Fiesta 1.4 benzin -07 donesen od ch 2 700 ЕУР
Audi A6 2.7 tdi quattro 2006 5 250 ЕУР
Bmw X6 3.5 x drive 0 ЕУР
Mercedes E220 cdi automatic 2004/03 4 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
Kia sportage 2.0 crdi god 2007.8 (automatik)vo extra sostojba komlet servis novi gumi registrirano i zelen karton cena 5200 eu

Maksinalno cuvan

Leaflet
jusuf

jusuf

15 Огласи во продавницата
Mercedes E220 cdi automatic 2004/03 4 450 ЕУР
Porsche Cayenne 4.5 v8 Benzin-plin,moze zamena.. 9 950 ЕУР
BMW X5 3.0 2008 xdrive 13 950 ЕУР
Bmw 525 disel 2005 full oprema 3 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации