Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kia Sportage -96

0 МКД

Се продава од: xxx 07 мар. 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kia
Модел
Sportage
kia sportage po povolna cena regietriran do 16.02.2016
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации