Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA VENGA

6 900 ЕУР

Се продава од: zoran Вчера 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Kia
Модел
Venga
Se prodava KIA VENGA vo odlicna sostojba od prv sopstvenik, redovno servisirana . Se prodava so novi 4 zimski gumi, registrirana do 02.2018 god.
Leaflet
Кон почеток