Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Се продава Kia Ceed

5 500 ЕУР

Се продава од: Бисера 15 септ. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Kia
Модел
cee´d
Се продава Kia Ceed 1.4, бензин со фабрички плински уред landirenzo, 2008 прв сопственик со сервисна книшка од овластен сервисер за Kia
Бисера
+38970273570
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации