Македонски | Shqip | English |

Kia cee`d

Се продава од: Tanja 06 јун. 23:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 800 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: cee´d
Kia ceed 1.4 benzin 2010 prv gazda!!
Kolata e vo odlicna sostojba i registrirana
Kupena vo KIA Skopja me e uvezuvana
Redoven servis vo kia
Originalni 140.000 km
Prv sopstvenik i nikogas na plin ne e vozena.
Novi 4 gumi
Kolata e odlicna vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток