Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIA PRO_CEE'D

4 600 ЕУР

Се продава од: Kia Вчера 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 9.840 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Kia
Модел
pro_cee´d
Kia proceed 1. 4 benzin 80 Kw.
Registrirana so zelen karton do 7 mesec 2020 god.
Dva kompleta novi zimski i letni gumi.
Top sostojba. Bez zameni.
Leaflet
Кон почеток