Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Standard 2105

950 ЕУР

1 100 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 02 апр. 02:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Lada
Prodavam Lada 96 god vo perfektna sostojba pali vozi kolata e registrirana do 1 oktomvri 2020 i e kompletno servisirana novi pragovi i vencina, plin, solidni gumi,auspuci komplet promeneta prednica glaven i pomosen volan site jabucici plocki racna sajla , dve kumplung pumpi sve NOVO .. EXTRA SOSTOJBA !
Aleksandar
078415154
Leaflet
Кон почеток