Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada 110

1 050 ЕУР

Се продава од: Dime 16 јул. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.250 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Lada
Модел
110
Se prodava lada 110 vo odlicna sostojba ja prodavam bidejki si kupiv ponova ladata e bez ni edna mana cetiri novi gumi m+s i drudi raboti
Leaflet
Кон почеток