Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada 110

Се продава од: Rubin 17 дек. 00:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Lada
Модел
110
Se prodava kada 110 registrirana do 5.2020 nov auspluh od prv gazda staklo pali na prva Predi kako mace CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток