Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada 110

1 000 ЕУР

Се продава од: Lada 110 25 фев. 00:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Lada
Модел
110
Se prodava lada vo prefineta sostojba nov akomulator novi gumi kolata e od prv gazda koska pali vozi
Lada 110
075644241
Leaflet
Кон почеток