Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada 112 super sostojba

450 ЕУР

900 ЕУР

Се продава од: Filip 29 јан. 08:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Lada
Модел
112
Prodavam Lada 112, za delovi. Motorot raboti bez nikakov problem, redovno i profesionalno servisiran.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации