Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LADA RIVA

700 ЕУР

Се продава од: Mite 26 окт. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Lada
Модел
2107
Ladata e vo top sostojba, atestiran plin, registrirana do 15 maj 2020god.
Leaflet
Кон почеток