Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lada Niva 1.6 benzin 4x4 1991

1 100 ЕУР

Се продава од: .... 07 септ. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
se prodava lada niva 1.6 so plin
4x4 ispravno, samo treba da se montira predniot reduktorot kojsto sega e izvaden
mk dokumenti,prevod vednas
1100 evra fiksna cena
kontakt 070 207 439 - javuvanje do 21 casot
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации