Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 2121-3v - 12 v

48 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 14:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.670 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 150 000 МКД
Volkswagen Polo 91 000 МКД
Mercedes-Benz U-1100 90 000 МКД
Fiat Doblo 07 42 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Битола
Стил на каросерија
SUV
Марка
Lada
Модел
Niva
Lada Niva 2121-3v SK-6729-AI
VIN: XTA212140C2041614
Година на производство: 2012
Неиспитана техничка исправност
KM:133.936
Гориво :Бензин
ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Volkswagen T5 2.5 TDI 150 000 МКД
Volkswagen 1 J Golf 1.9 TDI 125 000 МКД
Volkswagen Polo 1.4 TDI 90 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Кон почеток