Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 2121

38 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.320 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
 Volkswagen T5 2.5 TDI 151 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Lada Niva 2121 38 000 МКД
Volkswagen Polo 92 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV
Марка
Lada
Модел
Niva
SK-422-SR – КЕЦ Делчево
Модел: Lada Niva 2121
VIN: XTA21214091911218
Година на производство: 2008
Неиспитана техничка исправност
KM: 126.391
Гориво : Бензин
Проценета вредност : 38.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Ford Mondeo GHIA 01 56 000 МКД
Fiat Doblo 07 41 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 155 000 МКД
Skoda Fabia combi -08 53 000 МКД
Кон почеток