Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LADA NIVA 4X4

3 000 ЕУР

Се продава од: LADA NIVA 4X4 02 фев. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
SE PRODAVA LADA NIVA 4X4, 1.7, SO NOVI GUMI I ZAEDNO SO PRIKOLKA, MOZE I ZAMENA ZA POMALA (YUGO) KOLA SO VASA DOPLATA. 3000 EURO SO SVE PRIKOLKA, IMA PROSTOR ZA DOGOVOR.
SVE E PRAENO SERVIS, SO NOV AKUMULATOR.
LADA NIVA 4X4
070602504
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации