Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva

2 000 ЕУР

Се продава од: ivan 25 окт. 05:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
se prodava lada niva pali vozi so cetri letni i dve zimski cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток