Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 2121

38 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 15:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.320 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
TAM Platforma 80 T 5 BC 20815 95 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 145 000 МКД
Fiat Doblo 42 000 МКД
Fiat Doblo -07 42 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кичево
Стил на каросерија
SUV
Марка
Lada
Модел
Niva
SK-421-SR – КЕЦ Кичево
Модел: Lada Niva 2121
VIN: XTA21214091911355
Година на производство:2008
Неиспитана техничка исправност
KM: 117.728
Гориво : Бензин
Проценета вредност : 38.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
 Volkswagen T5 2.5 TDI 151 000 МКД
Volkswagen T5 2.5 TDI 07 155 000 МКД
Fiat Doblo 42 000 МКД
Lada Niva 2121-3v - 12 v 48 000 МКД
Кон почеток