Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 01 1.7 obicen motor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Staklo Al Plast 11 јан. 18:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата

Audi A4 2.0 0 ЕУР
VW Golf 5 1.9 105 ks 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Voziloto e vo odlicna sostojba !!! Regstrirano do 11-2019 god.
Staklo Al Plast
075201030
Leaflet

Staklo Al Plast

3 Огласи во продавницата
Audi A4 2.0 0 ЕУР
VW Golf 5 1.9 105 ks 0 ЕУР
Кон почеток