Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LADA NIVA 4x4 -95

0 МКД

Се продава од: dragan 23 дек. 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
PRODAVAM LADA NIVA DIZZEL ZA POVEKE INFORMACI JAVETE SE NA TELEFONSKIOT BROJ I SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI NA EMAIL NE ODGOVARAM
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации