Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 1.7

4 600 ЕУР

Се продава од: Martin Stojanovski Вчера 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Се продава Лада Нива 1.7 произведена во 2009 год. со атестиран плински уред.

Возилото поседува преден Булбар, високопродорни предни халогенски светла, ново тапацирани Седишта и ново ЦД-Радио со УСБ приклучок.

Додатно, со колата оди:
- патен гепек (види слика)
- четири бандажи
- додатен заден гепек (ловачки за кучиња, види слика)
Martin Stojanovski
077 841 877
Leaflet
Кон почеток