Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva

2 000 ЕУР

Се продава од: Dejan 01 авг. 12:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Se prodava lada niva vo dobra sostojba za povekje informacii na telefon
Кон почеток