Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 2121

39 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕВН Македонија, АД Скопје 03 дек. 16:44 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи го ова возило 1.360 МКД / месечно

ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Skoda Fabia combi 51 000 МКД
Skoda Fabia combi 52 000 МКД
Fiat Doblo 07 42 000 МКД
Volkswagen Golf 1.9 TDI 155 000 МКД
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV
Марка
Lada
Модел
Niva
SK-448-SP – КЕЦ Охрид
Модел: Lada Niva 2121
VIN: XTA21214091911210
Година на производство: 2008
Неиспитана техничка исправност
KM: 116.510
Гориво : Бензин
Проценета вредност : 39.000 ден

ЕВН Македонија АД Скопје објавува оглас за продажба на возила.

За дополнителни информации ве молам посетете ја нашата веб страна:

https://www.evn.mk/getdoc/340bbf20-f5d6-43bf-b8a8-5dbf922af08b/Ostanati-oglasi.aspx

Контакт лице: Стефан Миленковски (секој работен ден од 13:00 до 16:00 часот):

Тел: 072 935 687

E-Mail: [email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје

Ул. „11 Октомври“ бр.9, 1000 Скопје
3205 000 41437
[email protected]
ЕВН Македонија, АД Скопје
Leaflet
ЕВН Македонија, АД Скопје
Fiat Doblo 42 000 МКД
Volkswagen Polo 1.4 TDI 80 000 МКД
Skoda Fabia combi -07 51 000 МКД
Skoda Fabia combi -07 51 000 МКД
Кон почеток