Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva

2 600 ЕУР

Се продава од: Boban 17 фев. 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Ladata e vo odlicna sostojba,prva boja
godina na proizvodstvo-2001
registrirana januari 2018
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации