Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 1600

2 500 ЕУР

Се продава од: Dimce 13 окт. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Se prodava Lada Niva 1600 vo ispravna sostojba, totalno renoviran motor.
Tel: 070793447
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации