Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni delovi za Lada Niva Riva Samara Yugo 101

45 676 МКД

Се продава од: goran 26 јан. 01:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Prodavam sekakvi polovni delovi za : Lada Niva 1.6 ,1.7 ,Lada Riva ,Lada Samara , Yugo 55 ,Zastava 101 ,Fico ... 070/504-107 /078-288-426
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации