Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 1.6

1 250 ЕУР

Се продава од: Jordanco 11 јан. 18:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Se prodava lada niva 1.6 telefon 078376224 ebtreensko vozilo
Samo ne e eigristirano voziloto
Kilometraza 50171
Jordanco
Leaflet
Кон почеток