Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 1.7 2005

Се продава од: Перо 31 мај 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Возилото е во исправна состојба со атестиран плин, со вградена кука за влечење и со важечка регистрација до 28.10.2020годин.
Цена по договор
Перо
070-243-964
Leaflet
Кон почеток