Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LADA NIVA 4X4 NOVI VOZILA -20

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛАДРУС 12 мај 09:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ЛАДРУС

ЛАДРУС

7 Огласи во продавницата

Lada Niva 4x4 so 5 vrati 0 МКД
LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA 0 МКД
Peugeot Bipper 1.4hdi 2009 patnicko 0 ЕУР
VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
* NOVI VOZILA OD PROGRAMATA NA LADA
LADRUS DOOEL- OFICIJALEN IMPORTER I DISTRIBUTER NA PAO AVTOVAZ

***NOV ENTERIER 2020 GODINA

***MOZNOST ZA KUPUVANJE NA KREDIT I LIZING***
***RABOTIME PRODAZBA PO PRINCIP STARO ZA NOVO***
теl.071/218-144; 070/217-130; 02/25512989
ЛАДРУС
ЛАДРУС ДООЕЛ Официјален импортер и дистрибутер на ПАО АВТОВАЗ за возила ЛАДА
Посетете ја нашата продавница
Ул.Скупу 67, на бензинска пумпа Топ Трејд Прикажи на мапата
070217130 071218144
ЛАДРУС

ЛАДРУС

7 Огласи во продавницата
Slobodno rabotno mesto serviser elektromehaniсar 0 МКД
VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ 0 ЕУР
LADA NIVA 4X4 URBAN NOVI VOZILA 0 МКД
Lada Niva 4x4 so 5 vrati 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации