Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva 4x4 -04

3 500 ЕУР

4 500 ЕУР

Се продава од: Refi 05 мар. 18:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Чашка, Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
kolata e vo odlicna sostojba ima odeno samo dva pati na cern pat sekogas e vozena na asfalt samo za licni potrebi ima fklucen plinski ured site servisi mu se praveni i e registrirana do 27/01/2017 se prodava poradi kupuvanje na druga kola vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток