Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Niva/ лада нива 2001 plin/ benzin

0 МКД

Се продава од: Jovan 22 ноем. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Lada
Модел
Niva
Се продава lada niva произведена 2001година во одлична состојба регистрирана до 20.11.2021 со нов атестиран плински уред, нови гуми, бандажи и перфектна лимарија.
Контакт: 075615319
Leaflet
Кон почеток