Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lada Samara -92

0 МКД

Се продава од: Toni 06 мар. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Lada
Модел
Samara
Prodavam Lada Samara, so atestiran plin. Ima mal defekt, inaku vo solidna sostojba, ima i kuka za prikolka. Cenata e mnogu, mnogu povolna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации