Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Lancia Delta -17

55 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
Skoda Fabia   rent a car 34 ЕУР
Great Wall Voleex -16  rent a car 34 ЕУР
Prikoloka za kafe, 3.990eur 3 990 ЕУР
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Lancia
Модел
Delta
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR )
LD Energy Internacional-Skopje
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Ford Focus -17  rent a car 51 ЕУР
Agregat generator 2.2kw 200 ЕУР
Opel Vivaro 8 plus 1  rent a car 81 ЕУР
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации