Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120KS EURO 5 NOVA -11 MT Auto

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 09:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks 158000km 2007 MT Auto 2 999 EUR
CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto 4 999 EUR
KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 KOZA NAVI PDC-07.MT Auto 6 300 EUR
BMW 320D 163KS NOV UVOZ -06 MT Auto 5 999 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Lancia
Модел
Delta
LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET
- 6 BRZINI, EURO - 5 NOVIOT MOTOR
- SERVISNA KNISKA,
- NAPOMENA: 100% GARANCIJA ZA KM -
- 186000 KM, NOVA UNIKAT - 2 KLUCA

- LED STOPOVI LED FAROVI
- KLIMA(LADI PERFEKTNO)
- CITY SERVO
- KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- USB PORT MP3
- WINDOWS MOBILE PRIKLUCOK
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 146000 KM MOZE PROVERKA
- NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** ALU BANDAZI SO NOVI PIRELLI gumi 2019
** NAJDOBRIOT MOTOR 1.6 JTD EURO-5
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE

-- UVEZENA OD ITALY ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
___________________________________
www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
MERCEDES B 180 CDI 110 KS AVANTGARDE KOZA 2007 MT AUTO 5 300 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 99000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 111000 KM NOVA - 07.MT Auto 3 200 EUR
VW GOLF 1.6  TDI  COMFORTLINE NOV -10..MT Auto 7 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации