Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lancia Delta 2,0 165ks perfektna

6 200 ЕУР

Се продава од: Miha 12 јан. 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Lancia
Модел
Delta
Lancia Delta so najdobar i mnogu ekonomicen motor
2,0 dizel so 165 ks vo odlicna sostojba smeneto rebrast kais pred 15000 km so 215000 pominati kilometri
Full oprema
-kozen enterier
-staklen pokriv
-aluminiumski bandazi
Voziloto e vo ekstra sostojba bez nitu edna grebanica
Leaflet
Кон почеток