Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lancia Lybra 2.4 Tdi ekstra full oprema -01

2 200 ЕУР

2 600 ЕУР

Се продава од: Adnan 11 апр. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Lancia
Модел
Lybra
Se prodava Lancia lybra karavan 2001 godina kolata e vo ekstra sostojba so ekstra full oprema so navigacija... registrirana zelen karton ...
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации