Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lancia Ypsilon 1.2Multiair prv sopstvenik

5 600 ЕУР

Се продава од: љупче 24 окт. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Lancia
Модел
Ypsilon
-прв сопственик, редовно сервисирана во овластен сервис
-1.2 multiair(benzin) 68ks, 5 врати
-кожени седишта
-паркинг сензори позади, 4 воздушни преници
-16" алуминумски фелни со 4 зимски и 4 летни гуми
-темпомат
љупче
078/250-404
Leaflet
Кон почеток