Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lancia Ypsilon

2 700 ЕУР

Се продава од: Љупче Денес 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Lancia
Модел
Ypsilon
Во одлична состојба,редовно сервисирана.
Регистрирана до 04/2020.
Телефон : 071/250-407
Љупче
0038971250407
Leaflet
Кон почеток