Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lancia Ypsilon -05

2 500 ЕУР

Се продава од: Sandra 14 јан. 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Lancia
Модел
Ypsilon
Se prodava Lancia Ypsilon 2005, 1.4, 16V, benzin. Registrirana do 01.2022. Novi gumi.
Leaflet
Кон почеток