Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lancija Ypsilon 1.2 " so klima "

2 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 05 септ. 11:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Lancia
Модел
Ypsilon
Malo gragsko vozilo so mnogu mala potrosuvacka na benzin, so kompletna oprema ;
Klima ured
Servo volan
Abs,Esp
4 X Air bag
El.nastakla
El.na retrovizori
Tonirani stakla
Cd radio
Maglenki
Kozen enterier....
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
Seat Altea - 04 4 950 ЕУР
VW Polo -02 -
BMW 330 D231KS M-PAKET -06 13 499 ЕУР
Audi Q3 Quattro -12 -
Кон почеток